Havuz Arındırma Sistemleri - Pool Wizard

Havuzların daimi dostu - Yosun ve mikropların düşmanı

Anasayfa
Site haritası
Havuz bilgileri
  TSE 11899
Pool Wizard
  Avantajlar
  Satın al
Hesap makinaları
  Havuzun hacmi
  Toplam alkalinite
  Kalsiyum Sertliği
  Stabilizatör
Havuz bakımı
Su tahlilleri
  pH
  Klor
  Toplam alkalinite
  Kalsiyum sertliği
  Stabilizatör
  T.D.S.
  Metaller
Havuz Kimyasalları
  pH
  Klor
  Toplam alkalinite
  Kalsiyum sertliği
  Stabilizatör
  Yosun ilaçlar
  Çöktürücüler
Filtrasyon sistemi
  Filtreler
  Filtre kumu
  Zeolit
Havuz sorunları
  Yosun
  Hastalıklar
  Klor kokuları
  Bulanık su
  Renkli su
  Yanan gözler
  Lekeler
Havuz sözlüğü
Sıkca sorulanlar
Ucuz Havuz
İletişim
Arama

Swimming Pool ENGLISH

Yüzme havuzu bakımı

Tüm dünyadaki havuz sahipleri havuzları konusunda benzer sorunlarla karşılaşmaktadırlar. Örneğin yüzme havuzum yosunlardan yeşerdi, gözlerim yanıyor, havuz suyu çok bulanık, klorun sağlığa zaralı olduğunu basından öğrendim ve havuzumdaki klor kokusu beni rahatsız ediyor vs. . . Bu ve buna benzer sorunların çözümlerini bu sayfalarda detayları ile bulabilirsiniz.

Su tahlilleri, havuzda dengeli su oluşturulması ve genel havuz bakımı ile ilgili adım adım rehberler ile mutlu ve sorunsuz bir havuza kolayca sahip olabilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak amacı ile sizin için yarattığımız hesap makinaları ile ihtiyacınız olan kimyasalları tespitedebilir ve havuzunuzun hacminide hesaplayabilirsiniz.

Yosun, bulanık su, havuz hastalıkları ve klor sorunları gibi konuları kapsayan bilgiler havuz sahipleri, bakıcıları ve tüm yüzücülere sorunları tespit etmek ve çözmek için yararlı olacaktır.

Pool Wizard; havuz bakımınızı ve kimya giderlerinizi (klor, yosun önleyici ve çöktürücüyü) çok azaltan, doğal minerallerle çalışan, patentli bir dezenfeksiyon aletidir. Pool Wizard ile havuzda asla birdaha yosun olmaz. En dayanıklı olan siyah yosunu bile tamamen öldürür ve tekrar üremesine engel olur. Hiç bakım istemeden mantar ve mikrobuda yok eder.

Eğer sıkca sorulan sorular bölümümüzde sorununuzla ilgili cevapları bulamıyorsanız hızlı ve profesyonel yardım için uzmanlarımıza e-posta atabilirsiniz veya iletişim formunu doldurarak gönderebilirsiniz. Türkiye çapında havuz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Havuz İnşaat sitemizde şirketin yaptığı işler ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Havuz terminolojisi ile ilgili anlamadığınız kelimeleri havuz sözlüğümüzden bulabilirsiniz.

Mutlu Pool Wizard kullanıcıların referansları bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz. Yüzme havuzları ve havuz bakımı ile ilgili diger web sayfalarınada bakabilirsiniz.

Şu anda sadece İngilizce olan Swimming Pool Forum dan yüzme havuzları, havuz sorunları ve çözümleri bulabilirsiniz.

Pek yakında klorsuz havuz bakımı ile ilgili geniş bilgiler bu sayfalarda yer alacaktır. İstanbul için yeni bir havuz rehberi ve havuzlar ile ilgili bilgi sitesi yolda.

 Havuz Sihirbazı